Trabzonspor Yeni Sezona Kötü Başladı

Trabzonspor Yeni Sezona Kötü Başladı

Trabzonspor Yeni Sezona Kötü Başladı!

Abdullah Avcı yönetiminde geçen yıl rüya sezonu geçiren Trabzonspor yeni sezona istediği gibi başlayamadı. Abdullah Avcı yönetiminde çıktığı maçlarda isteneni veremeyen Trabzonspor’da teknik direktör Abdullah Avcı’nın koltuğu sallantıda duruyor. Takımın UEFA Avrupa Liginde Kızıl-Yıldızı yenmesi takıma iyi bir moral oldu. Takım ligdeki son maçını Gaziantep-Spora karşı 2-0’dan geri dönüş yaparak tamamladı. 2-0’dan geri dönüş yaparak Trabzon-spor maçı 3-2 kazanmayı başardı. Trabzonspor başkanı tarafından yapılan açıklamalarda teknik direktör Abdullah Avcı’ya tem destek sağladıklarını dile getirdiler. Abdullah Avcı yönetiminde Trabzonspor yeni imza ile Avcı’nın sözleşmesini 2 yıl daha uzatma kararı aldı. Avcı’nın sözleşmesinin uzaması taraftar arasında heyecanla karşılanıyor.

Muhteşem Dönüş!

Gaziantep-spor maçında muhteşem bir dönüş yapan Trabzonspor’da moraller yüksek! Milli ara öncesi gelen galibiyetle beraber Trabzonspor tekrardan takım olduğunu hatırladı. Trabzonspor yönetiminin son günlerde yapmış olduğu açıklamalar dikkatleri çekiyor. Trabzonspor takımının Maxi Gomez transferinden isteneni alamaması Avcı’yı düşündüren gelişmeler arasında bulunuyor. Trabzonspor teknik direktörü Maxi Gomez’in henüz hazır olmadığını hazır olması için biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu dile getirdi. Trabzonspor’da Maxi Gomez transferinin eleştirilere sebep olması Avcı’nın koltuğunun bir süre sallanmasını sağlamıştı. Trabzonspor yönetiminden yapılan açıklamalarda Abdullah Avcı’ya tam güven duyduklarını dile getirdi. Trabzonspor’un Avcı yönetiminde şampiyonluk kazanması ona olan güveni artırıyor. Avcı ve takımı bu sezonda şampiyonluğun favorisi konumunda bulunuyor.

Yusuf Yazıcı Sahalara Çıkıyor!

Yusuf Yazıcı’nın tekrardan yuvaya dönmesi Trabzonspor cephesinde mutluluk haberlerini yansıtmıştı. Ünlü oyuncunun Trabzonspor’a dönmesi taraftar arasında heyecan yarattı. Gaziantep-spor maçında süre alan Yusuf’un ayağına her top gelişinde taraftarlar onu alkışladı. Yusuf Yazıcı ve arkadaşları Gaziantep Spor karşısında muhteşem bir geri dönüşe imza atmayı başardı. Trabzonspor maçı izle aramaları son günlerde oldukça fazla düzeyde ilgileri arttırmış durumda duruyor. Trabzonspor’un bu sezonda şampiyon olmak için elinden geleni yapacağı dile getiriliyor. Yapılan transferlerde bunu kanıtlayacak türden transferler olarak ön plana çıkıyor. Yusuf Yazıcı ve Maxi Gomez ikilisinin uyumu kişileri heyecanlandıran gelişmeler arasında ilk sırada yer alıyor.

Genel Kültür