Tiktokta Resmin Üzerine Yazı Yazma

Tiktokta Resmin Üzerine Yazı Yazma

Tiktokta Resmin Üzerine Yazı Yazma

Bilindiği üzere Tiktok artık gençlerin yeni gelir kapısı diyebiliriz. Çünkü pek çok kişi oluşturdukları videolar ile buradan kazanç elde etmektedir. Ancak Tiktok’ta ne yazık ki herkes para kazanamamaktadır. Çünkü kişilerin bu özellik için belirli takipçi sayısına sahip olmaları; bir numaralı şartlar dahilinde yer almaktadır. Eğer siz de bu uygulamada yeni iseniz ve hızlı bir şekilde takipçi artırma isterseniz o zaman Tiktok takipçi satın al seçeneği ile Bayigram’dan birbirinden güzel fırsatlara göz atabilirsiniz.

Tiktok Slayta Nasıl Yazı Yazılır?

Tiktok üzerinden slayt yani fotoğraflı video oluşturduktan sonra bunu çeşitli efektler ile süsleyebilir ya da bu video üzerine istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler sizlere aşağıdaki maddelerde detaylı bir şekilde anlatılmıştır:

  • İlk olarak içeriğinizi hazırlayın ve daha sonra uygulamanız üzerinden bu içeriği açın.
  • Kırpma, kesme gibi işlemleri yaptıktan hemen sonra ekranın alt kısmında bulunan “ Aa Metin “ seçeneğine tıklayın.
  • Video açıklaması için istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz ve bunu istediğiniz metin tipinde düzenleyebilirsiniz.
  • Daha sonra işlemler bitince “ Bitti “ seçeneğime basabilir ve videonun üzerinde bu yazıyı istediğiniz gibi büyültüp küçültebilirsiniz.

Tiktok Şekilli İsim Nasıl Yazılır?

Tiktok’ta bulunan biyografi kısmına ya da diğer yazının kullanılacağı alanlara farklı harfler ile şekilli yazılar yazmak gibi bir imkanınız var. Ancak bunun için bazı programları indirmeniz ya da bazı siteleri ziyaret etmeniz gerek. Yani o süslü yazı biçimlerinin çoğunluğu uygulama üzerinden sağlanamamaktadır.

Tiktok Videoları İçin Yazı Stili Nasıl Değiştirilir?

Tiktok videolarına yazı yazmanın nasıl olduğunu yukarıda açıklamıştık. Aynı adımları izleyerek “ Aa metin “ seçeneğine tıklayın ve buradan istediğiniz yazı stilini seçerek videonuza eklemek istediğiniz yazı türünü değiştirin. Ayrıca yine buradan video üzerinde kırpma işlemlerinin yapılması mümkündür.

Bu tür içeriklerinizin izlenme sayısını artırmak istiyorsanız o zaman öncelikle takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken şey; https://bayigram.com/tiktok-takipci-satin-al/ internet adresi üzerinden Bayigram sayfasına girmek ve sizin için oluşturulan takipçi satın alma paketlerini incelemek…

Teknoloji