Tanışma ve Sohbet Uygulaması Grindr

Tanışma ve sohbet uygulaması Grindr, erkek arayan gay veya biseksüel erkeklere yönelik bir uygulamadır. Tinder veya Bumble gibi uygulamalarda erkek ararken kadınlara denk gelmekten sıkılanlar için birebir bir uygulamadır.

Grindr uygulamasının artıları:

  • Eşcinseller arasında çok meşhur olduğu için tüm eşcinselleri burada bulabilirsiniz.
  • Tinder veya Bumble uygulamasına göre çok daha rahat bir şekilde eşleşme bulunur burada.

Grindr, 2009’dan beri eşcinsel erkeklerin eş bulma sıkıntısını çözmek için tüm eşcinseller arasında kullanılmaya başlamıştır. Tinder gibi sağa veya sola kaydırarak eşleşme bulmayı denemek yerine, belli bir çevre içerisinde tüm eş adaylarını aynı anda gösteren bir kolaj sistemini kullanır.

Buradaki kitlenin ezici bir çoğunluğu tek gecelik ilişki arayışında olan erkeklerdir. Size yazan bir erkek, size isteğini bildirmek için hızlı bir şekilde penislerinin fotoğrafını atabilir veya sizden fotoğraf bekleyebilir. Bu yüzden, romantik bir ilişki arayışındaysanız yanlış yerdesiniz demektir. Durum her ne kadar bu kadar sıradan ve tek gecelik ilişki bekleyen erkek olmasına rağmen, bu uygulama sayesinde uzun yıllar birliktelik yaşayan erkekler de vardır. Yapılan bir ankete göre kullanıcıların yaşadığı uzun süreli ilişki bulma oranı %8 olarak çıkmıştır.

Gizlilik politikası: Grindr, tercih edebileceğiniz her şeyi açıklayan gizlilik politikasını uygular ve sizin datalarınızı almayacağını garanti eder. Kayıt olurken ve içeride gezinirken bazı kişisel bilgileri kendinize saklayabilirsiniz. Bazı bilgiler reklam ve hizmet amacıyla üçüncü taraflara verilir. Bazı çerezleri devre dışı bırakabilirsiniz. Grindr uygulamasında geçmişte veri ihlali olup olmadığına ve gizlilik politikasının tamamına ulaşmak için Grindr uygulamasının sitesine gidebilirsiniz.

Tanışma ve sohbet uygulaması Grindr ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.sohbetci.net.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür