Şok Aktüel Ürünler Ne Zaman Yayımlanır 2021

Şok Aktüel Ürünler Ne Zaman Yayımlanır 2021

Şok market 1999 yılında Migros tarafından kurulmuş, Türkiye’nin Dört bir yanını serpilmiş yüzlerce şubesi olan bir market haline gelmiştir. Ticari faaliyetlerine bir süre sonra Ülker Grub bünyesinde devam eden bu marketler. Ucuzluk ve bolluğu müşterilere sunmayı hedefleyerek “Şok Daha ucuzu Yok” sloganı ile 20 yıldan fazla zamandır aktif olarak müşterilerine hizmet etmeye devam etmektir.

Şok marketler Dönemsel indirimli ürünler, Anlık indirimli ürünlerin yanına düzenli ve her hafta yaptığı Şok Aktüel ürünler ile de hizmetinden oldukça söz ettirmektedir. Manav reyonundan tutun da Şarküteri reyonuna kadar birçok ürün grubunda güncel indirim ve kataloglar yayımlayan firma her hafta Aktüel katalog yayımlayarak daha fazla müşteri edinmek ve rakiplerinin gerisinde kalmamak için mücadele etmektedir. Özellikle manav ve şarküteri reyonlarında ki gerek ürünlerin kalitesi gerek se de uygunlukları ile pandemi döneminde bir çok markete nazaran dikkat çeken bu marketin aktüel katalog takibi oldukça artmaya başladı.

Peki her hafta yayımlanan Şok Aktüel ürünler ne zaman yayımlanıyor? Pandemi dolayısı ile Şok indirimli katalog yayımlama sürecinde bir değişiklik var mı? Dilimizin yettiğince anlatmaya çalışalım.

Şok Aktüel Ürünler ne zaman?

Şok aktüel ürünler Her hafta Çarşamba günü yayımlanmaktadır. Pandemi dolayısı ile diğer rakipleri gibi ( Bim) Aktüel ürünleri yayımlayacağı günü değiştirmemiştir. Bilindiği üzere Yasa gereği marketler hırdavat gibi ürünleri satışını yapamamaktadır. Öyle ki sadece zorunlu yani gıda ürünlerinin satışına izin verilmemektedir. Bu sebeple bir çok Aktüel ürün yayımlayan firma katalog tarihlerinde olasıla gelmişin dışında bir değişiklik yaptılar. Fakat şok aktüel ürünler zaten haftanın ortasında yapıldığından olsa gerek katalog günlerinde herhangi değişikliğe gitmemiştir.

Her hafta olduğu gibi şok marketin aktüel ürünler listesini takip edebilir ve aksi belirtilmediği sürece günü geldiğinde ürünlerinizi marketlerden alabiliriniz. Aktüel ürünlerin yayımlandığı katalogları nereden takip edeceğiniz konusunda güncel ve sürekli bir kaynağa ihtiyacınız varsa; https://kampanyakolik.com/aktuel-urunler/sok/ Vermiş olduğumuz bu bağlantı ile Şok marketin kataloglarını güncel ve hızlıca öğrenebilirsiniz.

Genel Kültür