SEO Hizmeti Veren Ajanlar Nasıl Ayrıştırılır?

SEO Hizmeti Veren Ajanlar Nasıl Ayrıştırılır?

Yüksek kaliteli, alakalı içerik. Mobil kullanım kolaylığı. Sayfa deneyimi. Sayfa hızı. Bağlantılar ve geri bağlantılar. Meta veriler ve şema. Bunların her birinin içinde, daha büyük bütünü etkileyen bir faktör alt kümesi bulunur. Örneğin, içeriğinizin arama için optimize edilmesi ve alakalı kabul edilmesi için, bir dizi hedef anahtar kelime içermesi ve arama amacına uygun olması gerekir. SEO UK hizmetlerinde uzmanlaşmış bir ajansla ortaklık kurarak, bu faktörleri göz önünde bulundurarak içerik oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Yönetim yazılımı şirketi CoSchedule, içerik stratejisini temelde arama amacı ile sıfırdan oluşturduktan sonra organik trafikte% 594 artış gördüğünü söyledi. Okuyuculara ihtiyaç duydukları şeyi vererek, bir şekilde değer sağlayarak, Google içeriğinizi sıralayacak ve daha yüksek tıklama, trafik ve dönüşüm seviyelerinden yararlanacaksınız. SEMrush tarafından yapılan yeni bir çalışma, optimize edilmiş başlıklar ve başlıklar, birkaç madde işareti listesi ve içine yerleştirilmiş görseller veya sosyal gönderilerle uzun okumaların daha iyi sonuçlar verdiğini buldu. Paravan Blog Bu, içeriğin SEO için ne kadar temel olduğunu ve arama motorlarının nasıl çalıştığını vurgular. İçerik okuyucularda rezonansa girdiğinde, daha da yüksek sıralamalara yol açabilir.

Google’dan Udi Manber şöyle diyor: “Sıralamanın kendisi tıklama verilerinden etkilenir. Belirli bir sorgu için, insanların% 80’inin # 2’yi tıkladığını ve yalnızca% 10’unun # 1’i tıkladığını keşfedersek, bir süre sonra muhtemelen # 2’nin istediğini anlarız, bu yüzden onu değiştiririz. ” Web sayfalarının teknik yönünü dikkate alarak ve ardından etkili bir SEO odaklı içerik pazarlama kampanyasıyla takip ederek, Google’ın arama motorunun nasıl çalıştığını tam olarak karşılayacaksınız.

İçeriğin SEO’da oynadığı rol hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız veya aramadaki görünürlüğünüzü artırabilecek bir içerik pazarlama stratejisi üzerinde çalışmaya başlamak istiyorsanız, bugün bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olalım.

Teknoloji