Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Pofesyonel Saç Kurutma Makinesi Seçimi Nasıl Yapılmalıdır

En iyi saç kurutma makineleri doğal olarak profesyonel amaçla üretilen saç kurutma makineleridir. Ancak bu profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları ve markaları hakkında sıradan kullanıcılar çok deneyimli değillerdir.
Bu makalede size profesyonel olarak saç şekillendirmek ve hızlı saç kurutma amacıyla kullanılan en iyi saç kurutma makinelerinden bahsedeceğiz.
En iyi saç kurutma makinesi hangisidir sorusunu detaylı şekilde açıklayacak ve saç kurutma makinesi tavsiyeleri ile sizlere rehber olmaya çalışacağız.

saç kurutma makinesi tavsiye

En İyi 3 Saç Kurutma Makinesi Tavsiyesi

Saç kurutma makinesi tercihinde rehber olacak bilgiler vermeye başlamadan önce vakti sınırlı olanlar için doğrudan pişman olmayacakları profesyonel saç kurutma makinesi tavsiyeleri yapmak istedik.
Bu listede yer alan ürünler memnuniyet oranı yüksek markalar arasından seçilmiştir ve fiyat fayda dengesi gözetilerek hazırlanmıştır. İyi bir saç kurutma makinesi almak isteyen, saç şekillendirmek isteyen veya hızlı saç kurutmak isteyenler için pişman olmadan alacakları marka modeller şöyle sıralanabilir:

En İyi Saç Kurutma Makineleri

  • TURBOBELLA ion9000 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (299TL)

    Turbobella hem 2700 Watt ile piyasadaki en güçlü saç kurutma makinesi olduğu için hem de Türkiye’de imal edilmesiyle fiyat olarak en ekonomik profesyonel saç kurutma makinesi olduğu için listemizin en tepesinde bulunuyor. Ayrıca ionizer özellikli Turbobella satış sonrası destek konusunda da %100 müşteri memnuniyeti sağladığından tercih listesinde ilk sıraya yazılması gereken saç kurutma makinesi.
  • DYSON Supersonic Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (3000 TL)

    Amerika’dan ithal edilen Dyson Supersonic saptan motorlu tasarımı ile geleneksel saç kurutma makinelerinin arasından sıyrılıyor. Yüksek kaliteli materyalden üretilen bu teknoloji harikası cihazın tek negatif yönü 3 bin lira civarındaki fiyatı.
  • PARLUX 3800 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (1000 TL)

    İtalyan saç kurutma makineleri kuaför dünyasında ciddi markalardır. Uzun yıllardır profesyonel saç kurutma makineleri üreten Parlux de hala bir çok kuaförün tercihi olmaya devam ediyor. Son derece kaliteli ve uzun ömürlü olan bu cihazlar son yıllarda euro kurundaki yükseliş nedeniyle 1000 liranın üzerinde satılıyor.

profesyonel saç kurutma makinesi

Profesyonel Saç Kurutma Makineleri Tercih Edilmeli

Profesyonel saç kurutma makineleri her türden malın satıldığı genel sanal mağazalarda ve teknoloji sitelerinde maalesef ki bulunmuyor. Bu ürünler aslında yalnızca kuaför ve güzellik sektörüne özel satış yapan toptancılarda ve bu toptancıların kendi internet sitelerinde bulunuyor.
Piyasa içinde profesyonel görünümlü olan ama profesyonel olmayan bir çok marka ve model bulunuyor. Fritöz, ütü üreten elektrikli ev aletleri üreticileri profesyonel görünümlü saç kurutma makinelerini profesyonel saç kurutma makinesi gibi pazarlama stratejisi izleyebiliyorlar.
Aynı zamanda Çin’den ithal edilmekte olan birçok amatör saç kurutma makinesi de profesyonel saç kurutma makinesi gibi satışa sunulmaktadır. Eğer profesyonel saç kurutma makinesi markaları hakkında bilginiz kısıtlı ise macera aramayıp tavsiyede bulunduğumuz markaları tercih edebilirsiniz.
Peki profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları ne kadar?

saç kurutma makinesi fiyatları

Profesyonel Saç Kurutma Makineleri

Profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları da, ürün satın alırken bir derecede rehberlik yapabiliyor. Mesela piyasada 250 liranın altında profesyonel bir saç kurutma makinesi bulmak mümkün değil. Bu fiyatın altında kalan marka ve modelleri direk basit saç kurutucular olarak görmek doğru bir tavır olur.
Dyson superonic gibi fiyatı 3 bin liralara ulaşan saç kurutma makineleri de mevcut. Ancak her pahalı makine profesyonel performansa sahip diyemeyiz. Bir çok marka profesyonel görünümlü modellerini 300-400 lira gibi rakamlara satabiliyor.
Piyasadaki en güçlü performans 2700 watt ile Turbobella ion9000 olmasına rağmen bu cihaz fiyat olarak 300 lira civarında yani rakiplerinden çok daha uygun fiyata satılmakta. Yani en pahalısı en iyisidir mantığı saç kurutma makinesi tercihinde her zaman geçerli olmuyor.
Ancak en azından ucuz makineleri elemek için elimizde basit bir fiyat sınırı bulunmakta.

profesyonel saç kurutma makinesi

Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Markaları

Eğer amacınız sadece saç kurutmak ise ve çabuk kuruyan saçlarınız mevcut ise basit saç kurutucu alma yoluna gidilebilir. Basit saç kurutucuları fiyat olarak oldukça avantajlıdır.
Eğer kısa saçlıysanız, saçlarınız kolay kuruyorsa sizin için en ideali ucuz bir saç kurutma makinesi almaktır.
Ancak zor kuruyan saçlar için ve saç şekillendirmek için profesyonel saç kurutma makinesi kesinlikle ihtiyaçtır.
Eğer profesyonel saç kurutma makinesine ihtiyacınız varsa, Turbobella, Dyson Parlux, Ceriotti, Elchim gibi profesyonel markaları tercih edebilirsiniz.

turbobella kuaför saç kurutma makinesi

Kuaför Tip Saç Kurutma Makineleri Kaç Watt Gücünde Olmalı?

En iyi fön makineleri elbette kuaförlerin bünyesinde olan kuaförlerin kullandığı makinelerdir. Piyasada satılan motor yönünden en güçlü saç kurutma makinesi 2700 watt gücündeki Turbobella ion9000’dir.
Birçok makine üzerinde yazan 3000-4000-5000 gibi rakamlar kullanıcıları yanılgıya düşürmek amacıyla yazılmaktadır. Bu ürünler model numaralarını sanki watt gücü gibi göstererek tüketicilerin gözlerini boyamaya çalışıp çok büyük yanıltma stratejisi izlemektedirler.
En iyi saç kurutma makineleri elbette kuaförler tarafından kullanılırlar. Kuaför saç kurutma makineleri kuaför toptancılarında satılan kuaförlerin kullanımı için özel olarak üretime sunulmuş profesyonel saç kurutma makineleridir.
Amatör saç kurutucularda makine belli bir ısı aşamasına ulaştığında motoru korumak için kendilerini kapatırlar. Kuaför saç kurutma makineleri ise uzunca bir süre çalışmak ve saç kurutma amacıyla için tasarlanmış profesyonel ürünlerdir.
Kuaförlerde fritöz, ütü üreten markaların saç kurutma makinelerini neredeyse hiç göremezsiniz. Çünkü kuaförlerin profesyonel ürünleri tercih ettiğini göreceksiniz. Bu araştırma içeriğinde size muhtemelen daha önce hiç duymadığınız kuaför tipi saç kurutma makinesi markalarından da bahsettik.

En İyi Saç Kurutma Makinesi Yorumlar

Saç kurutma makinesi hakkında yorum yapan pek çok kişiye denk düşebilirsiniz ama bu kişiler aslında birden çok makine kullanmadığı için sadece kendi yetersiz sayıdaki deneyimine göre yorum yapmaktadır.
Çevreden edinilen yorumların bu durumda çok da geçerli olmadığını çok fazla hesaba almak gerekiyor. Çünkü sadece bir kaç marka kadar yetersiz sayıda kullanmış kullanıcıların yorumları aslında çok doğru olmayabiliyor.
Bu nedenle yazımızda size sektörde hep önde tutulan markalardan bahsedip model önerilerinde de bulunarak en iyi saç kurutma makinesine ulaşabilmeniz için sizlere yol göstermeye çalıştık.

Moda ve Yaşam