Orjinal Kehribar Bileklikler Kamus Takı Tasarımda

Orjinal Kehribar Bileklikler Kamus Takı Tasarımda

Orjinal Kehribar Bileklikler Kamus Takı Tasarımda

Kehribar bilindik en doğal ve doğa ile özdeşleşmiş doğal taş çeşitleri arasında ön plana çıkan bir üründür. Kehribar taşı çam ağaçlarının reçinelerinin yüzyıllar boyunca katılaşması ile oluşmuş özel ve en doğal, aynı zamanda ekolojik ve şifası saymakla bitmeyecek Bir kaş çeşididir. Tüm bunların yanı sıra Kehribar tam bir ekonomi ürünüdür. Diğer taş çeşitlerine nazaran kehribarlar daha ekonomik ve daha uygun fiyatlarla satılmaktadır. Kehribarı doğru bir biçimde işleyecek ve özelliklerini ezbere bilen bir kişi kehribar taşı ile onlarca farklı aksesuar ve dekorasyon ürünü ortaya koyabilir. Zaten doğal taş ürünlerinin en sık kullanıldığı takı çeşidi bileklik olması sebebiyle kehribarda en sık bilekliklerle tasarlanmaktadır. Kehribar bileklikler renkleri itibariyle hem moda alanında uygun ve doğru kullanıma sahiptirler hem de günün her anında rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerde üretilmektedirler.

Kehribar amber taşı olarak da bilinen ve fosil haline dönüşmüş çam ağaçlarının reçineleridir. Günümüzde bilinen 200’den fazla çeşidi sahip tek doğal taş olarak karşımıza çıkmaktadır. Kehribar bileklikler ağrı kesici, guatr oluşumunun engellenmesi, özellikle gebelik döneminde gerçekleşen solunum sıkıntılarının giderilmesi, diş ve migren ağrılarının hafifletilmesi, stresin vücuttan atılması ve bağırsakların düzenli çalışması gibi faydaları sahip önemli etkileri bulunmaktadır.

Screenshot_6

Kehribar bileklikler bilindiği üzere hem çocuklar ve bebeklerde kötü enerjilerden kaynaklanan sıkıntıların giderilmesi için, hem de yetişkinlerin sosyal hayatlarında ve iş hayatlarında daha sakin, daha enerjik, daha çalışkan, ve daha özgüvenli olması için kullanılan özel ürünler arasında yer almaktadır. Bu sebeple Kehribar bileklikler hem bebekler hem de yetişkinler için özel olarak üretilmektedir. Kehribar bileklikleri kullanmaya başladıktan sonra enerjisini ve olumlu özelliklerini hemen fark edecek ve şifasını bedeninizde hissedeceksiniz. Hem ruh sağlığınız hem de beden sağlığınız için kullanabileceğiniz Kehribar bileklikler kullanmayı sevdiğiniz en özel aksesuarlarından biri olacaktır. Kehribar bileklik lerinizi doğru satıcıdan orijinal ürünler arasından satın almalısınız. Bir Kehribar bilekliği satın alırken orijinal olup olmadığını içerisinde bulunan fosillerden ve taşın yapısında kolaylıkla anlayabilir ve ayırt edebilirsiniz. Çam ağaçlarının reçinelerinden oluştuğu için Kehribar taşları içerisinde pek çok farklı canlının kalıntısını bulundurmakta olan tek doğal taştır. Detaylar İçin; https://www.kamus.com.tr/kehribar-urunler/kehribar-bileklikler

Sağlık