Murat Sancak Balotelli, Türkiye’de Hiçbir Takıma Gitmez

Murat Sancak Balotelli, Türkiye’de Hiçbir Takıma Gitmez

Murat Sancak: Balotelli, Türkiye’de hiçbir takıma gitmez

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Galatasaray’a transfer olacağı ileri sürülen Mario Balotelli hakkında açıklamalarda bulundu.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Beyaz TV’de Banko maçlar için yaptığı açıklamada “Kulağımıza gelen bir şey yok. Benden oyuncu almak kolay mı?” dedi. İşte Sancak’ın açıklamaları;

Mario Balotelli’nin kısa bir süre önce yaptığı Fatih Terim paylaşımının hatırlatılması üzerine Murat Sancak “Mario’nun, Fatih Terim’e saygısı var. Ona destek vermek için paylaşım yaptı.” ifadelerini kullandı.

“Sadece ‘Ben git’ dersem gidebilir”

31 yaşındaki İtalyan golcünün Türkiye’de başka bir takıma gidemeyeceğini söyleyen Murat Sancak “Balotelli, Türkiye’de hiçbir takıma gitmez. Sadece ‘Ben git’ dersem gidebilir. Onun dışında gidemez. Mario’yu şu an bırakır mıyım? Süper Lig’in en iyi oyuncusu.” açıklamasını yaptı.

“Bize teklif gelmedi”

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak ayrıca “Paraları varsa, Mario Balotelli için görüşlebiliriz. 10 Milyon Euro varsa, görüşürüz. Bize teklif gelmedi. Zaten bırakmak gibi bir düşüncemiz de yok.” dedi.

Sezonun ilk yarısında 7 gol kaydetti!

Adana temsilcisinin sezon başında kadrosuna kattığı İtalyan yıldız, ligin ilk yarısını 18 maçta 7 golle tamamlamayı başardı. İtalyan yıldızı justin tv üzerinden her an izleyebilir ve maçlarını takip edebilirsiniz.

Öte yandan tecrübeli golcü, 7 golün yanı sıra arkadaşlarına da 2 gol pas verdi.

Spor