MFA Maske ve BBu Safety Hakkında Bilinmeyenler

Ülkemiz insan gücünün önemle kullanıldığı bir ülkedir ve hemen hemen her sektörde insan gücü kullanılmaktadır. İnsan gücünün kullanıldığı yerlerde de maalesef ki kaza riskleri bulunmaktadır. Bu kaza risklerinin en aza indirmek için çalışanların kendi kişisel önemlerini almaları gerekmektedir.

Propazar bünyesinde satış yapmakta olan MFA Maske firması iş güvenliği ekipmanlarını üreten bir firmadır. “Türkiye’nin Sağlıklı Nefesi “sloganı ile 2008 yılında kurulmuş olan ve kişisel koruyucu donanımlar sektöründe Solunum Sağlığı alanında Koruyucu Gaz ve Toz maskelerini ve filtrelerini üreten MFA maske firması bu alanda üretim yapan ve dünya geneline yayılmış olan başarılı firmalardan birisidir. Türkiye’nin sanayi alanında akla gelen ilk şehirlerinden Zonguldak’ta kurulmuş olan MFA maske firması üretim yaptığı ürünlerde Türkiye genelinde birçok ile imza atmıştır.

Kurumsal yapısı, gelişmiş insan kaynakları, üst düzey ürünleri, ekonomik fiyatlandırması ile dikkat çeken MFA maske firması başta Avrupa olmak üzere Dünya’da neredeyse her ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu alanda Türkiye’nin yurtdışında gurur kaynağı olmasıyla birlikte uyguladığı politikalar ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Avrupa’nın lider Türkiye’nin ise ile ve en büyük maske imalatı yapan firması olan MFA maske; yarım yüz gaz maskesi, ventilli ve ventilsiz toz maskesi, tam yüz gaz maskesi, gaz filtresi gibi farklı alanlarda CE sertifikalı Solunum Koruyucu Maske üretimi yapmaktadır.  

BBU Safety Nedir?

Kişisel koruyucu donanım üretimi yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında Türkiye’nin köklü ve farklılık yaratan firmalarında birisi olan ve propazar bünyesinde satış yapan BBU Safety firması 1999 yılında genç ve sektörde deneyimi bulunan bir grup profesyonel ekip tarafında kurulmuştur. İlk başlarda Ege İmbat A.Ş. olarak kurulan firma “Kalite kontrol edilmez, üretilir” felsefesiyle müşteri memnuniyeti üst düzeylerde olan sayılı firmalardan birisidir.

Türkiye’de ve Ege Bölgesi’nde mevcut olan başarısını aynı kararlılık ve hizmet anlayışı ile sürdüren firma Propazar kalitesini arttıran firmalardan birisidir.  Birçok iş güvenliği ekipmanlarının üretimi yapan firma kalitesi ve ürün çeşitliliği ile başta ege bölgesi olmak üzere Türkiye genelinde müşteri memnuniyeti kazanmış bir firmadır.

Teknoloji