Meşhur Sultanahmet Köftesi Nerede Yeni

Meşhur Sultanahmet Köftesi Nerede Yeni

Meşhur Sultanahmet Köftesi Nerede Yenir?

Dünyanın önde gelen turizm şehirlerinden biri olan İstanbul’da tarihi birikimin beraberinde getirdiği pek çok yemek alternatifi bulunmaktadır. Hem İstanbulluların hem de turizm amacıyla gelenlerin sıklıkla tercih ettikleri özel yemekler ve mekanlar bulunmaktadır. Pek çok yemek çeşidini yapan yüzlerce mekanın bulunduğu İstanbul’da tarihi geçmişi olan özel lezzetler her zaman öncelikli rağbet görmekte, müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Köfte denildiğinde akla ilk gelen çeşitlerden olan Sultanahmet Köftesi sıklıkla tercih edilmektedir. Elbette bu çok özel lezzetin yenilebileceği yer İstanbul/Fatih’te Sultanahmet Meydanıdır. Meşhur Sultanahmet Köftesi yılların eskitemediği değişmeyen lezzetiyle yüzbinlerce insanın tercihi olmaktadır. Nezih bir aile mekanı olan Meşhur Sultanahmet Köftecisi, geniş mekanı ve güleryüzlü personeliyle müşterilerini yüksek hizmet kalitesiyle ağırlamaktadır.

İstanbul’da Fatih ilçesi Sultanahmet Meydanında bulunan ve değişmeyen lezzeti ile Meşhur Sultanahmet Köftecisi’nin hiçbir yerde şubesi bulunmamaktadır. Yetenekli ustaları, deneyimli titiz personelleri ve 100 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul’un önemli lezzet mekanlarından birisidir. Osmanlı’nun geleneksel Sultanahmet Köftesi lezzetini titizlikle günümüze taşıyan mekan 2011 yılında baştan başa yenilenmiş, zaman içinde küçük dokunuşlarla bugünkü görünümüne kavuşmuştur. Sultanahmet Köftecisi’nde müşterilerin özel isteklerine göre farklı kombinlerle servis olanağı bulunmakta, müşteri memnuniyeti en önemli unsuru oluşturmaktadır.

Osmanlı Sultanahmet köfte kültürünü kendine has sunumuyla servis eden Meşhur Sultanahmet Köftecisi, mekanının dışında da paket servis hizmeti vermektedir. Sipariş için telefonla iletişim kurmak yeterlidir. Meşhur Sultanahmet Köftecisi Menü’sünü oluşturan diğer nefis lezzetler, et ve tavuk şiş, pilav, çorba, mevsim salata, piyaz, irmik tatlısı ve Kemal Paşa tatlısı müşterilere sunulmaktadır. Güncel Sultanahmet Köftecisi Menüsüne buradan ulaşabilirsiniz. Sipariş için telefondan ulaşılabilen mekan Fatih’te Alemdar Mahallesi Divan Yolu caddesinde bulunmaktadır. Ayrıca e-mail adresi ile de iletişime geçerek bilgi alabilir aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz. İstanbul Fatih’te bulunan Sultanahmet Köftecisi haftanın her günü 11.00-23.00 saatleri arasında müşterilerini ağırlamaktadır.

Genel Kültür