İnşallah Kendi Ülkemizde Kupayı Kaldıran Taraf Biz Oluruz

İnşallah Kendi Ülkemizde Kupayı Kaldıran Taraf Biz Oluruz

“İnşallah Kendi Ülkemizde Kupayı Kaldıran Taraf Biz Oluruz”

A Milli Kadın Voleybol Takımının başarı sahibi olan liberosu Simge Şebnem Aköz, Milletler Ligi’nin çeyrek finali sırasında Tayland takımını 3’e 1’lik bir skor ile yenmesi ile yarı finale yükselmiş oldukları müsabakanın hemen ardından kendisine yöneltilmiş olan tüm sorularını yanıtlara yanıt verdi.

Tayland gibi kendi sistemlerine uymayan bir rakip takıma karşı olacak şekilde kazanmaktan dolayı oldukça mutlu olduklarını ifadelerinde bulunduran milli voleybol oyuncusu Aköz, “Turnuvanın ilk gününde bu maçı almak bizim için oldukça büyük bir önem taşıyordu. Çok güzel bir mücadele gösterdiğimizi düşünüyorum. Direncimiz asla kırılmadı. İlk sette heyecanımıza belki de biraz yenik düştük ama ilk günler hep böyle olur. Bundan sonra yükselen bir ivme ile gideceğimizi düşünüyorum. Umut ediyorum sonu çok güzel olur. Herkese güzel destekleri için çok teşekkür ederiz” sözlerine ifadesinde yer verdi. Aköz’ün bu ifadeleri bahis siteleri içerisinde de en çok tıklanan ve en çok okunan haberler arasında yer almayı başarmış oldu. Brezilya ve Sırbistan kadın Voleybol takımlarının da değerlendirmelerini yapan Aköz, şunları da ifadeleri arasında bulundurdu:

“Gerçekten sürpriz sonuçlar oldu. O yüzden burada en iyi takımların mücadele ettiğinin farkındayız. Elimizden gelen bütün emeği, bütün ciddiyetimizle ortaya koyacağız. İnşallah en sonunda bu sefer kupayı kaldıran taraf biz oluruz, kendi ülkemizde.”

Spor