Dijital Platformlarda Yer Alan “Güzelliğin Portresi” Filmi

Dijital Platformlarda Yer Alan “Güzelliğin Portresi” Filmi

Dijital Platformlarda Yer Alan “Güzelliğin Portresi” Filmi

Dijital platformlarda yer almakta olan Güzelliğin Portresi isimli film bir Türk yapımıdır. Başrollerini Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin ve Melisa Şenolsun’un paylamış olduğu film gizem ve korku türleri içerisinde yer almakta olan bir filmdir. 2 saat 7 dakika süren Güzelliğin Portresi, 18 yaş ve üzeri izleyiciler için tavsiye edilen bir filmdir. Güzelliğin Portresi filmi, 13 Aralık 2019 tarihinde Türkiye’de yayımlanmış olan bir filmdir. Türk yapımı olan bu filmin asıl dili Türkçe olup, Netflix platformunda çeşitli dillere de çevirisi yapılmıştır. Türk asıllı olan bu film yerli korku filmleri kategorisi arasında da yer almaktadır. 13 Aralık 2019’da çekimleri tamamlanmış olan bu film 14 Mayıs 2020’de Netflix platformundan izleyiciye sunulmuştur. Tamamı ile yerli bir film olup kadro içerisinde yabancı oyuncu bulunmamaktadır.

Güzelliğin Portresi Filminin Konusu Nedir

Güzelliğin Portesi isimli filmin konusu da korku ve gerilim türlerini ele almış olan bir konu olacaktır. Filmde uzun zamandan beri babası ile görüşmeyen bir kadın bir gün babasının vefat ermiş olduğunu öğrenecektir. Bu kadın, genç kızlık zamanlarında yaşamış olduğu eve gitmesi ile gizemli ve karanlık olan bir takım olaylar ile karşılaşacaktır. Bu evde gizemi çözmek ile ilgilenen Nisan karakterini polis, babasının vefatı ile ilgili olarak sorguya çekecektir. Kendisini köşeye sıkışmış hisseden Nisan karakteri bu gizemi nasıl çözecekti? Bu konuyu ele almış olan film izleyiciler arasında yapılan değerlendirmelere göre %64 oranında bir beğeni oranı toplamıştır.

Güzelliğin Portresi İsimli Film Hangi Platformlar Üzerinde Yayımlanıyor

Güzelliğin Portresi isimli film yalnızca dijital platformlar için yaratılmış olan bir yapımdır. Bu yapım özellikle Netflix platformunda olması üzerine herhangi bir televizyon kanalında yayımlanmamıştır. Yalnızca Netflix platformunda olan bu filme erişim sağlamak için platforma ait bir üyelik ya da aboneliğin bulunmuş olması gerekmektedir. Netflix platformun yanı sıra alternatif olan bazı internet sayfaları da vardır. Bu sayfalar ise arama motorları üzerinden netflix izle ya da netflix film izle gibi arama etiketleri ile filme erişim sağlamakta olacaktır.

Genel Kültür