Bohemia Kristal Renkli Kadehler

Bohemia Kristal Renkli Kadehler

Duru Crystal ve Ürünleri:

Biz Duru Crystal olarak sizlere evinizin ve sofralarınızın tasarımında fark yaratmanıza yardımcı olmak için uzun süredir hizmet veriyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştiriyor, üretimini ve satışını yaptığımız ürünleri yeniliyoruz. Bir Osmanlı saray kültürü olan Kahve Yanı Su Bardağı ve Kahve Yanı Kristal Bardak gibi tarihi eskiye dayanan değerlerimizi yılların tecrübelerine sahip ustalarımızın ellerinden siparişlerinize hazır hale getiriyoruz. Ürünlerimizin satışa açılmadan önce geçirdiği işlemleri, satışa açıldığında belirlenen fiyatı, satışı yapıldığında kargo ve teslimini takip ediyor, sizlere mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatmak için uğraşıyoruz.

Firmamız kuruluşundan şimdiye kadar hizmet verdiği süre boyunca aynı heyecanla müşterilerinin karşısına çıkıyor ve ilk günkü gibi sorunsuz satışını, teslimatını gerçekleştiriyor. Sofralarınızda önemi büyük bir rol oynayarak sizleri yansıtan tasarımlar oluşturduğumuzun bilincinde hareket ediyor, bu bilinçle ürünlerimizi olabileceği en iyi şekilde tasarlıyoruz.

Kahve Yanı Su Bardağı:

Kahve Yanı Su Bardağı arkadaşlarınızla ya da tek başınıza verdiğiniz kahve aralarında size eşlik etmenin yanı sıra görsel olarak oldukça etkileyici tasarımlarımızla gözlerinize de hitap edip molanızda sizi özel hissettirecektir. Ürünlerimiz imalatında kullanılan ustalık ve tekniklerle sıradan bir cam bardaktan kalitelidir. Ürünlerimizin sahip olduğu estetik güzellik onları amacının dışında kullanmanıza da fırsat vererek hediyelik bir eşya gibi sevdiklerinize sürprizler yapmanıza olanak tanır.

Kahve Yanı Kristal Su Bardağı:

Kahve Yanı Kristal Su Bardağı İsmiyle doğru orantılı olarak kristal görünüme sahip dekorlar içermektedir. Görünüşü bakımından estetik meraklısı müşterilimize özel olarak ürettiğimiz bu ürün sofranıza göz alıcı bir ihtişam katacaktır.

Bohemia Kristal Renkli Kadeh:

Bohemia Kristal Renkli Kadeh Evinizde başköşeye koyacağınız harika bir dekordur. Ürünümüz sadece dekor amaçlı değil, işlevsel olarak amacı doğrultusunda da kullanılabilir. Ustalarımız bu ürünlerimizi tasarlarken diğer ürünlerimizden farklı olarak yılların sonunda edindikleri bilgilerinin yanına bir de dekoratif estetiklerini kullanarak sizler için en iyi ürünü ortaya çıkarmış, size verdiğimiz hizmeti katlayarak güzelleştirmemiz için bize yardımcı olmuşlardır.

Bizimle İletişime Geçin:

Her türlü sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Posta: info@durucrystal.com

 Telefon: 0543 899 83 94

Genel Kültür