Beşiktaş’ta Gündem Talisca

Beşiktaş’ta Gündem Talisca

Beşiktaş’ta Gündem Talisca

Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor. Siyah beyazlıların geçirdiği kamp döneminde yapmış olduğu transferler gündeme bomba gibi düşmüştü. Gedson Fernandes, Cenk Tosun gibi yıldız isimlerle kadrosunu güçlendiren Beşiktaş’ta gündemde olan isim Anderson Talisca olarak ön plana çıkıyor. Anderson Talisca ile anlaşmaya varmaya çalışan Beşiktaş’ta yönetim Talisca’nın maaşında indireme gitmesini istiyor. Yıldız oyuncu Beşiktaş’tan 5 milyon 500 euro garanti ücret talep ediyor. Bu tutarın karşılanmasının zor olduğunu belirten Beşiktaş yönetimi transfere şimdilik sıcak bakmıyor. Beşiktaş tarafından yapılan açıklamalarda yakın bir zaman dilimi içinde Talisca transferinde son noktanın konulacağı belirtiliyor. Beşiktaş yönetimi tarafından yapılan açıklamada oyuncuyla diğer Türk kulüplerinin de ilgilendiği ortaya çıktı. Casino siteleri

Galatasaray’da İstiyor

Anderson Talisca’yı isteyen bir başka kulüpte Galatasaray olarak ön plana çıkıyor. Galatasaray’ın transfer döneminin başından itibaren yıldız oyuncuyla yakından ilgilendiği ortaya çıktı. Talisca’nın Galatasaray’dan istediği rakama yönetim Marcao transferi sonrasında sıcak bakıyor. Orta sahaya takviye yapmak isteyen Okan Buruk’un Talisca transferine sıcak baktığı konuşulan konular arasında bulunuyor.

Talisca’nın gelecek sezon Galatasaray ile sözleşmesi imzalaması halinde 5 milyon 500 garanti ücret alacağı konuşuluyor. Aynı zamanda oyuncunun bonservis ücretinin 8 ile 9 milyon arası olduğu belirtiliyor. Galatasaray taraftarını heyecanlandıran bu transfer görüşmelerinin henüz resmiyet kazanmış bir boyutu günümüzde bulunmuyor. Fakat en son ihtimalle Galatasaray kiralama yoluyla oyuncuyu takıma katmak istiyor.

Spor