Beşiktaş Ve Alex Teixeira Sözleşmesinin Feshinde Anlaştılar! İşte Haberin Tüm Detayları

Beşiktaş Ve Alex Teixeira Sözleşmesinin Feshinde Anlaştılar! İşte Haberin Tüm Detayları

Beşiktaş ve Alex Teixeira sözleşmesinin feshinde anlaştılar! İşte haberin tüm detayları…

Beşiktaş takımı, Alex Teixeira ile yolları ayırmaya karar verdi. Beşiktaş takımı, yöneticileri ile bir araya gelmiş olan Teixeira’nın sözleşmesi resmen feshedildi.

Beşiktaş takımı, bu sezonun kadrosu içerisinde düşünülmeyen ve 32 yaşında olan Alex Teixeira ile sözleşmeyi tamamı ile feshetme konusunda kesin olarak anlaşma sağladı.

Geçen sezon 1 yılı opsiyonlu olmak üzere toplamda 3 yıllık sözleşme imzalanmış olan Brezilya kökenine sahip olan futbolcu ile beklentilerin sonuçları oldukça uzak konumda kalmıştı. Siyah-beyazlı yönetim, avukatı ile birlikte kulübe gelmiş olan Teixeira ile görüşme sağlayarak, oyuncuyu bonservisini bedelsiz olacak şekilde verip, sözleşmeyi de feshetme konusunda tamamı ile ikna etti.

Canlı bahis siteleri üzerinde de konu olan bu durumda, geçen sezon Beşiktaş forması ile toplam 31 adet maça çıkmış olan Brezilyalı 10 numara oyuncusu, 4 adet gol atıp sadece bu goller içinde 1 adet asist yaptı.

BEŞİKTAŞ TAKIMINDA N RESMİ ALEX TEIXEIRA AÇIKLAMASI

Beşiktaş tarafından yapılan açıklama içerisinde, “Brezilyalı futbolcu Alex Teixeira ile karşılıklı anlaşarak sözleşmemizi feshetmiş bulunmaktayız. Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda anlayış gösteren Alex Teixeira’ya hizmetleri için teşekkür eder, bundan sonraki futbol kariyerinde başarılar dileriz” ifadeleri yer aldı.

Spor